Produkte Artizanale - 100% Natyrle dhe Organike: Produkte per kuren personale

Sapun me Lavand

L350.00

Vetitë&Përdorimi:

Lavanda vepron si mpikes per lekure te plasaritur dhe zbutes.Aromatik dhe relaksues

 

Share:
SKU: 123456789-1 Categories: , Tags: , , ,

Produkt Artizanal. I bere me dore, 100% me permbajtje natyrale.

Prodhuar ne Shqiperi

Miqësore me mjedisin

 

Perberesit

Lavand natyrale,vaj lavande, Vaj Ulliri, sodium,Ujë natyral.

Weight 1 kg
Dimensions 1 × 1 × 1 cm
size

100gr