Produkte Artizanale - 100% Natyrle dhe Organike: Produkte per kuren personale

Sapun me Portokall e Kanell

L300.00

Vetitë&Përdorimi:

Ushqyes, zbutës dhe rigjenerues. I përshtatshëm për lëkurë delikate.

Share:
SKU: 123456789-5 Categories: , Tags: , , ,

Produkt Artizanal. I bere me dore, 100% me permbajtje natyrale.

Prodhuar ne Shqiperi

Miqësore me mjedisin

 

Perberesit

Vaj Portokalli, Esencë Kanelle, Vaj ulliri, Vaj Kokosit, Sodium, Ujë natyral.

Weight 1 kg
Dimensions 1 × 1 × 1 cm
size

100gr